kinkekaart_banner

Kinkekaart

kinkekaart
Kingi Hylgeretk.ee kinkekaart!

Kui soovid oma hülgeretke-elamusi teistega jagada, vali meie kinkekaart ja üllata sellega oma pere, sõpru või lapsi. Kui oled hädas ja ei tea, mida kinkida lähedastele või oma sõpradele sünnipäevaks, jõuludeks, uueks aastaks, juubeliks, soolaleivaks või mis tahes ürituseks, siis üllata neid Hylgeretk.ee kinkekaardiga.


Kinkekaart on see, mis paneb mõtted tööle ja aitab reisiotsuseid langetada. Kinkekaart pakub võimaluse teha meelepärane valik hülgeretke või Ruhnu ümbersaarereisi vahel. 


Kinkekaardi pakime Hylgeretk.ee ümbrikusse ning sulgeme meie logoga kleepsuga – nii on kinkekaart kohe valmis kinkimiseks. 


Soovi korral saad kinkekaardi lasta saata sõbrale, saates meile sõbra aadressi ja telefoninumbri. Kui soovid, et kirjutaksime kaardile saaja ja saatja nimed või mõne muu toreda soovi, teata sellest eelnevalt. Kehtib Ruhnus kohapeal. Kinkekaarti saab kasutada hülgeretke broneerides, kuid soovikorral ka teiste pakutavate toodete, meenete ja suveniiride eest tasumisel..


Hylgeretk.ee kinkekaart on ideaalne kingitus, sest annab kingisaajale võimaluse just temale meelepärase elamuse, toote või suveniiri välja valida. 


Kinkekaardi reeglid: Juhul kui toodete summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud toote maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Samuti ei vahetata kinkekaarti sularahaks. Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina. Toodete eest saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Aegunud kinkekaarte ei asendata. Hylgeretk.ee kinkekaart on paindlik ja selle väärtuse saab kinkija ise valida. Kinkekaarti saab tellida kirjutades oma soovist meie e-posti aadressile

Postitame peale arve tasumist kinkekaardi tellimuses soovitud aadressil.


Tee sõbrale, lastele või miksmitte kasvõi väiksele kollektiivile tõeline üllatus - Hylgeretk.ee kinkekaart!


Küsi lisa ja telli meie FB lehelt